O kocie, który nie bał się nawet muchy, i drugim, któremu jest wszystko jedno!
Blog > Komentarze do wpisu
Wrzesień

Niespodzianka dla kotów przesunęła się o trochę. Mam nadzieję, że mało. Oczywiście, jak niektórzy komentujący zgadli, chodzi o życiową przestrzeń dla F. i K.

Mimo, że ponad miesiąc temu wróciliśmy z wakacji, to fascynacja Fredka mną trwa nadal. Mam wiernego towarzysza do spania, gotowania, oglądania filmów, czytania etc. Klemens z kolei zaszczyca mnie swoją osobą w łazience, w czasie gdy biorę kąpiel.

Mam wrażenie, że oba Koty, po 1.5 roku wspólnej koegzystencji, przyzwyczaiły się do siebie na dobre i przestały się wzajemnie denerwować.

Ponieważ w środę czeka je wspólna wyprawa do Cioci Stomatolog, to postanowiłam sprawdzić, jak Klemens reaguje na zewnętrzne otoczenie. Ubrałam go w kocią smycz i zabrałam 2 piętra niżej. Okazało się, że z Fredim ma sporo wspólnego (darł się głośniej, niż kiedykolwiek słyszałam...).

 

 

sobota, 25 września 2010, rejuvenate

Polecane wpisy

  • Zaniedbaliśmy nieco

    naszego kociego bloga... Ale brak nam pomysłów, brak inspiracji, ciemno za oknem, zdjęcia wychodzą takie jakieś smutne... skupiliśmy się z Panem T. na poszukiwa

  • Wróciliśmy i inne takie (koty na obczyźnie)

    Wakacje były udane. Po powrocie zaliczyliśmy długie godziny w pracy, depresję pourlopową i przeziębienie (i ja i Pan T.). Kocia reakcja, po tym jak po 2 tygodni

  • Znów cisza

    wyszło, jak wyszło. znów mało pisaliśmy ostatnio. i teraz też nie będziemy, bo jedziemy na wakacje. Koty zostają, jak zawsze pod opieką Opieki. Opieka czuwa, Op

Komentarze
abigail090
2010/09/26 12:35:58
Fajnie się masz, że one tak nie chcą wychodzić... Ja za to muszę bardzo oba koty pilnować. Piękne zdjęcie Frediego :).
-
2010/09/26 15:33:58
ja pilnuje ich tylko, jak stacjonują na balkonie. na szczescie robi sie coraz chlodniej, wiec nie chca tam za duzo przebywac. tylko tyle, zeby skubnac troche trawy ze skrzynki i juz spowrotem w domu :)
-
Gość: Niebieska, *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
2010/09/28 14:51:18
Ale z nich są fajne chłopaki, i fajnie jest ich "podglądać" :-)
C.
-
2010/09/28 20:45:09
Dzieki, musze jednak czesciej ich fotografowac :)
-
2014/02/14 12:24:31
Zwiększaj kontrast i fotki będą o wiele lepsze ;)
zapraszam do siebie - hurtownia artykułów dekoracyjnych