O kocie, który nie bał się nawet muchy, i drugim, któremu jest wszystko jedno!
RSS
niedziela, 19 kwietnia 2009
Dziś więcej o Klemensie

bo Fredi jest ciut starszy i trochę mądrzejszy

 

Klemens na pudełku od pizzy (w środku była ciepła zawartość i biedny koteczek nie mógł sobie podarować)

 

 

Klemens przeżywa fascynację wodą, więc zaczął towarzyszyć mi podczas kąpieli (dla przypomnienia, Fredi też towarzyszy, ale siedzi wtedy na pralce).

 

 

11:19, rejuvenate
Link Komentarze (7) »
wtorek, 07 kwietnia 2009
Próbując zrobić Kotom zdjęcie (kiepskim aparatem)

 

 

 

 

 

19:46, rejuvenate
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 06 kwietnia 2009
Wróciliśmy

Ku uciesze Frediego, który podczas naszej każdorazowej nieobecności tęskni - nie je, jest markotny, na dzwięk domofonu i klucza w drzwiach reaguje przesadnie entuzjastycznie, oraz Klemensa który nas nie do końca poznał! Pan T. na Klemensa się w związku z tym obraził i całe jego dobre samopoczucie apropos kotów minęło (żartuję oczywiście).

Dziś byliśmy u weta, w sprawie wyników posiewu, i okazało się, że Fredi ma anginę. W związku z tym czeka go kolejna kuracja antybiotykowa (co oznacza wrzucanie mu do gardła raz dziennie, jednej tabletki, co naprawdę w przypadku tego kota nie jest łatwe ani miłe). Wet kazał również podawać mu trilac, żeby zminimalizować skutki wyjałowienia antybiotykiem. W związku z tym dwa razy dziennie wstrzykujemy Fredkowi trilac do gardła, w postaci roztworu płynu. Fredi zasadniczo przestał się cieszyć z naszego powrotu w związku z tym. Poza tym Fredi czuje się nieźle,do wizytu u weta pokasływał 3 razy dziennie, po wizycie u weta (chociaż nic mu nie robili, nie było kłucia futra, nie było zmuszania do żadnych niefajnych praktyk) nagle zupełnie przestał kasłać. Czasem myślę, że infekcja u Fredka jest na tle psychicznym.

Podsumowując, mamy się dobrze,  korzystając z jutrzejszego ostatniego dnia urlopu postaram się zrobić jakieś nowe zdjecia chłopakom i je tu wstawić.

P.S. Klemens urósł i jest większy od Fredziego, chociaż Fredi na żywo jest dużym kotem :)

 

22:44, rejuvenate
Link Komentarze (1) »